Kariera

Technolog produkcji

Krępice k. Wrocławia, Polska

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie technologii wykonania produktów oraz listy materiałów
  • określanie zapotrzebowania na materiały do produkcji
  • bieżąca obsługa systemu Comarch ERP XL
  • doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności
  • sporządzanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną i stanowiskową
  • ocena jakości surowców oraz wytwarzanych dóbr
  • ścisła współpraca z innymi działami

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku technicznym
  • wiedza techniczna z zakresu wykonywania konstrukcji spawanych
  • obsługa programów ERP (mile widziana znajomość Comarch ERP XL)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz planowania pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością rozwoju oraz długoletniej współpracy
  • stabilne wynagrodzenie na ambitnym stanowisku pracy w zgranym zespole
  • wielopłaszczyznowy system premiowania
  • benefity pracownicze w postaci opieki lekarskiej, ubezpieczenia, dostępu do pakietu szkoleń
  • dynamiczna atmosfera pracy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”