Kariera

Specjalista ds. przygotowania i planowania produkcji

Krępice k. Wrocławia, Polska

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów sprzedażowych dotyczących produktów firmy: przyjmowanie, planowanie/koordynacja, potwierdzanie zamówień sprzedaży
  • rozliczanie produkcji
  • obsługa procesów zakupowych: kontrola stanów magazynowych, ofertowanie oraz zamawianie materiałów do produkcji i okołoprodukcyjnych
  • przyjmowanie i wystawianie faktur

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku ekonomicznym
  • doświadczenie w sprzedaży/zakupach produktów technicznych w firmie produkcyjnej
  • umiejętność obsługi systemów ERP (mile widziana znajomość Comarch ERP XL)
  • determinacja i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • doświadczenie w branży stalowej
  • znajomość rysunku technicznego
  • obsługa transakcji WDT oraz deklaracji Intrastat

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością rozwoju oraz długoletniej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki lekarskiej oraz ubezpieczenia na życie
  • dynamiczna atmosfera pracy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”