Kariera

Specjalista ds. ofertowania i sprzedaży

Krępice k. Wrocławia, Polska

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • analiza otrzymywanych zapytań
  • opracowywanie ofert przy współpracy z działem technologicznym i projektowym
  • koordynacja działań sprzedażowych z przedstawicielami terenowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku budowlanym lub ekonomicznym
  • doświadczenie w sprzedaży/zakupach produktów technicznych w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość programu Ms Excel
  • znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • determinacja i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • praca w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • benefity pracownicze m.in. w postaci prywatnej opieki lekarskiej oraz ubezpieczenia na życie
  • dynamiczna atmosfera pracy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”