LinkedIn Youtube
Sekretarka/Sekretarz
Kariera

Krępice k. Wrocławia, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowej osoby do zadań biurowo-administracyjnych na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu firmy
  • realizacja zadań administracyjno-biurowych
  • wsparcie pracowników firmy oraz Zarządu w bieżącej pracy operacyjnej
  • budowanie atmosfery zaufania oraz współdziałania wśród pracowników firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel, Outlook)
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność w wykonywaniu poleconych zadań
  • znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • pewność siebie
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim na podstawie umowy o pracę
  • możliwość długoletniej współpracy i rozwoju zawodowego
  • wiele ciekawych wyzwań oraz możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków
  • pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna)

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JORDAHL&PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JORDAHL&PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Top