Kariera

Asystent/Asystentka Projektanta

Krępice k. Wrocławia, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • współudział w opracowywaniu dokumentacji techniczno-projektowej konstrukcji zespolonych, a także stalowych w zakresie obliczeń statycznych, rysunków konstrukcyjnych, dokumentacji wykonawczej i warsztatowej w technologii CAD 2D oraz BIM 3D (Tekla)
  • czynny udział w procesie uzgadniania dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie części technicznej dla ofert handlowych (wymiarowanie wstępne – dobór ofertowanych elementów, koncepcje rysunkowe)
  • ścisła współpraca z działem ofertowania, projektowania technologii oraz produkcji

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programów typu AutoCad, ZWCad oraz podobnych programów
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy zespołowej również w środowisku międzynarodowym
  • zaangażowanie, chęć do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • znajomość statyki oraz mechaniki budowli oraz podstaw projektowania konstrukcji stalowych i żelbetowych w oparciu o normy europejskie Eurokod
  • znajomość w zakresie konstrukcji zespolonych będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane:
  • doświadczenie na stanowisku: asystent projektanta konstrukcji budowlanych
  • znajomość oprogramowania BIM Tekla Structures
  • znajomość oprogramowania do wymiarowania konstrukcji budowlanych
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • naukę projektowania / modelowania konstrukcji w środowisku BIM
  • możliwość zdobycia praktyki projektowej niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”